PIŁKARZE KOLUMNY WYJEŻDŻAJĄ NA OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY

• autor: lgkkolumna, 2011-06-19 22:37

Zawodnicy klubu LUKS Grabia Kolumna wyjeżdżają na obóz sportowy do Wągrowca aby pod okiem trenera Krzysztofa Miszczaka przygotowac się do sezonu ligowego 2011/2012.

Wszystkie działania klubu zmierzają w kierunku zapewnienia zawodnikom jak najlepszych warunków do rozwoju. W tym celu aby umożliwic wyjazd dużej grupie zawodników a zwłaszcza tym, którzy mają trudną sytuację materialną zostały pozyskane środki finansowe z Kuratorium Oświaty z Łodzi, które pozwoliły na znaczne obniżenie kosztów wyjazdu.

Chłopcy biorący udział w obozie będą trenowac na obiektach MOSiR Wągrowiec, rekomendowanych przez władze UEFA, na których swe mecze rozgrywa drugoligowa Nielba Wągrowiec.

autor: Pietruchamen 2011-08-27 16:23:32

Profil Pietruchamen w Futbolowo SUPER OBÓZ