27.11.2011 turniej

L.U.K.S. GRABIA KOLUMNA

II TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOZNEJ

O PUCHAR PREZESA KLUBU L.U.K.S. GRABIA KOLUMNA

W dniu  27 listopada 2011r na sali sportowej przy ZSO w Łasku-Kolumnie odbył się II turniej o Puchar Prezesa Klubu LUKS Grabia Kolumna.

W tym roku na turnieju w Kolumnie gościło sześć  drużyn piłkarskich

z województwa łódzkiego:  dwie drużyny gospodarzy turnieju L.U.K.S. Grabia Kolumna, Sokół Aleksandrów Łódzki, MULKS Łask, GKS Widawa i Włókniarza Zelów. Dla klubu w Kolumnie najważniejsi w całym procesie szkoleniowym są zawodnicy dlatego też rozgrywki były prowadzone systemem „każdy z każdym” aby dostarczyć tym młodym adeptom sztuki piłkarskiej jak najwięcej możliwości gry.

Dobry występ w turnieju zaliczyła drużyna L.U.K.S Grabia Kolumna, prowadzona przez Krzysztofa Miszczaka zajmując trzecie miejsce( 3 mecze wygrane, 1 remis, 1 przegrana).Jednak  puchar za pierwsze miejsce wywieźli zawodnicy  MULKS-u Łask.

Organizatorzy turnieju przygotowali również nagrody indywidualne dla króla strzelców, którym został Jacek Majda (MULKS Łask), (15 bramek), najlepszego zawodnika – Wiktor Kaźmierczak (Sokół Aleksandrów Łódzki) i najlepszego bramkarza, na który zapracował Piotr Jakóbczak (L.U.K.S. Grabia Kolumna).Każdy z tych zawodników został uhonorowany statuetką i nagrodą rzeczową.

Klasyfikacja końcowa:

1.      MULKS Łask

2.      Sokół Aleksandrów Łódzki

3.      LUKS Grabia Kolumna

4.      Włókniarz Zelów

5.      GKS Widawa

6.      LUKS Grabia Kolumna II

Wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz pamiątkowe monety okolicznościowe Gminy Łask z samolotami F16 na emblemacie, które wręczyli Pani Mirosława Olszewska (Prezes klubu), Pani Agnieszka Wolska (Dyrektor ZSO w Kolumnie), Jacek Raczkowski (koordynator zespołu z Kolumny) oraz przedstawiciel firmy Rajsport, która ufundowała jeden z pucharów Pan Przemysław Księski.

Miłym akcentem turnieju był występ grupy tanecznej PIKASOR z Domu Kultury w Kolumnie, która prezentowała swoje umiejętności podczas przerw między meczami. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali poczęstunek  przygotowany przez rodziców, którzy angażują się w działalność klubu z Kolumny.

Zarząd klubu L.U.K.S. Grabia Kolumna składa podziękowania za pomoc w organizacji turnieju: Gminie Łask, firmie VIKBUD Robert Wiktorowicz oraz rodzicom.