Nowy news

• autor: lgkkolumna, 2010-11-28 22:50

W dniu 27.11.2010 r. odbył się I turniej halowej piłki nożnej o Puchar Prezesa Klubu L.U.K.S. Grabia Kolumna .

Uczestniczyły w nim drużyny z Łasku , Pabianic , Aleksandrowa Łódzkiego i gospodarze L.U.K.S. Grabia Kolumna .

Turniej nie odbył by się bez pomocy ludzi chcących pomóc klubowi.Głównym sponsorem turnieju był pan Robert Wiktorowicz właściciel firmy VIKBUD . Nagrody dla najlepszego zawodnika , bramkarza , króla strzelców i najmłodszego zawodnika ufundował przyjaciel klubu piłkarz Bartłomiej Kacprzak. Turniej był również dofinansowany z Urzędu Miasta Łask .

Każde dziecko biorące udział w turnieju wraz z trenerami otrzymali  pamiątkowe upominki klubowe. Każdy zawodnik drużyn z miejsc I-III otrzymali dodatkowe nagrody rzeczowe. Drużyny biorące udział w naszym turnieju otrzymały okazałe puchary.

Turniej halowej piłki nożnej otworzyła Pani Prezes klubu mgr Mirosława Olszewska . Po krótkiej przemowie rozbrzmiał z głośników hymn ligi mistrzów grany na skrzypcach przez Marysie Styczyńską (uczennice gimnazjum w Kolumnie).Turniej w Kolumnie uświetniła również grupa taneczna pod kierownictwem dyrektora Domu Kultury w Kolumnie Grzegorza Rosiaka.

I   miejsce PTC Pabianice                                                                                                                                                               II  miejsce Aleksandrów Łódzki                                                                                                                                                      III miejsce L.U.K.S Grabia Kolumna                                                                                                                                             IV miejsce MULKS Łask                                                                                                                                                                  V  miejsce L.U.K.S. Grabia Kolumna II